اشغال و باز هم اشغال

مارتین لوتر کینگ در سخنرانی من رویایی دارم
من رویایی دارم
۱۱ شهریور , ۱۳۹۳
دیدن، انتزاع
دم جنبانک پیر …
۱۱ شهریور , ۱۳۹۳

صهیونیست‌ها اعلام کرده‌اند که ۴۰۰ هکتار از زمین‌های فلسطینی را در کرانه‌ باختری مصادره می‌کنند، یعنی معادل ۴ میلیون مترمربع، یعنی بخش عظیمی از زمین‌هایی که هنوز در دست فلسطینی‌ها باقی مانده، یعنی نیمی از مزارع زیتونی که فلسطینی‌ها به وسیله‌ آنها شکم خودشان را سیر می‌کنند؛ یعنی این که بخش بزرگی از سرزمین باقیمانده فلسطین باز هم اشغال و آن لکه‌های سبز رنگ در نقشه فلسطین اشغالی کوچک‌تر خواهند شد. یعنی تعداد زیادی از کشاورزان فلسطینی از هستی و دار و ندارشان ساقط می‌شوند و باید راه تازه‌ای برای سیر کردن شکم خود و زن و بچه‌شان پیدا کنند، آن هم در سرزمینی که دیگر جایی در آن ندارند.

صهیونیست‌ها گفته‌اند این مصادره (شما بخوانید اشغال) را در واکنش به ربودن و قتل سه جوان اسرائیلی (شما بخوانید سه سرباز صهیونیست) در ماه ژوئن گذشته، انجام می‌دهند. صهیونیست‌ها پیش از این، به همین بهانه در طی پنجاه و اندی روز بیش از دو هزار زن و کودک بی‌گناه را به وحشیانه‌ترین شکل ممکن قتل عام کرده بودند.

اگر بپذیریم که ربودن و قتل ۳ صهیونیست حقیقت داشته و اگر بپذیریم که این حرکت کار فلسطینی‌ها بوده است؛ می‌خواهم بدانم این سگ‌های هار روی هر اشغالگر خود چقدر قیمت گذاشته‌اند که این قدر گران با فلسطینی‌ها حساب می‌کنند؟! می‌خواهم بدانم عطش اشغال، جنایت و آدم‌کشی این حیوانات درنده کجا و چه وقت فروکش خواهد کرد؟!

1 Comment

  1. سرخط گفت:

    خدا لعنت کنه این جنایتکارها رو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − 2 =