دکتر علیرضا امیدوند / زندگی، فناوری و فراتر از آن
آغاز روزگار جوانی

نخستین شماره‌‌ی مجله‌ فرهنگی ورزشی روزگار جوانی به‌همراه مصاحبه‌ای منتشر نشده با مرتضی پاشایی و گفت‌و‌گو با هنرمندان درباره او منتشر شد.

در بخش سینما تلویزیون و موسیقی علاوه بر گفت‌و‌گوهایی با فرزاد حسنی، سید جواد هاشمی و علی لهراسبی، برادر مرتضی پاشایی نیز درباره‌ی خاطراتش با مرتضی مطالبی را ارائه کرده است. این شماره از مجله‌‌ی روزگار جوانی علاوه بر مرور اخبار چهره‌ها و بازیگرانِ ایرانی و هالیوودی در ماهی که گذشت یادداشتی درباره‌ی فیلم مهمان داریم به قلم مصطفی روحی و گفت‌و‌گویی با مریلا زارعی درباره‌ی فیلم شیار ۱۴۳ را نیز منتشر کرده است.

در بخش ورزشی زندگی‌نامه‌ی مرحوم غلامحسن مظلومی و خاطره‌انگیزترین لحظات ورزشی‌اش در گزارشی آمده است. همچنین در پرونده‌ای به بررسی ستاره‌های فوتبال ایران و جوان و آثار زندگی شخصی آن‌ها بر شهرتشان مورد بررسی قرار گرفته است. زندگی خصوصی دیوید بکام و فرهاد مجیدی نیز در این بخش توسط هوتن ذوالفقاری مورد بررسی قرار گرفته است.

بخش خانواده‌ی این شماره از مجله‌‌ی روزگار جوانی به بررسی پرخاش‌گری در کودکان و راه‌های مقابله با خشم در نوجوانان پرداخته است. هم‌چنین درباره‌ی احساس محبت نیز طی یادداشتی به بررسی ابعاد آن پرداخته است.

در بخش تازه‌های تکنولوژی هم علیرضا امیدوند دوازده راهکار اندروید پنج و نقشه‌ی جدید گوگل را برای نسل جدید تلفن‌های همراه ارائه کرده است. گذشتن آمار کاربران اینترنت از مرز سه میلیارد نفر از جمله خبرهای این بخش است.

لازم به ذکر است علیرضا امیدوند مدیر هنری و عکاس این نشریه نیز بوده است.

تصویر روی جلد این شماره به یادبود مرتضی پاشایی توسط سارا رضاپور نقاش جوان خوزستانی، نقاشی شده است.

لازم به ذکر است شماره‌ی دی ماه مجله روزگار جوانی در ۷۶ صفحه به مدیر مسئولی سید صابر امامی و سردبیری شادی رستمی از امروز در کیوسک های مطبوعاتی توزیع شده است.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *